Publicat 23 Feb 2021 | Reactualizat 02 Mar 2021 | Expiră 05 Mar 2021

Store Manager Bukarest Vitan m/f/d

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe

  • În mod ideal, calificare absolvită în domeniul comerţului cu amănuntul sau studii economice, de exemplu în industria materialelor textile
  • Cel puţin 3 ani de experienţă profesională într-o poziţie similară, în segmentul premium sau de lux
  • Pasiune adevărată pentru vânzări şi talent în relaţia cu clienţii
  • Nivel de empatie ridicat la administrarea afacerii, abilitatea de a motiva şi impulsiona echipa, în calitate de exemplu
  • Expert în lucrul cu indicatori cheie de performanţă
  • Disponibilitate ridicată pentru implicare, flexibilitate, talent organizaţional, gândire şi acţionare antreprenorială
  • Prezenţă sigură şi carismă
  • Cunoştinţe foarte bune de engleză

Descrierea jobului

Atribuţii

  • Răspundere generală pentru succesul economic al magazinului
  • Gestionarea şi optimizarea rezultatelor magazinului cu ajutorul indicatorilor cheie de performanţă (planificarea, analiza şi dezvoltarea de măsuri)
  • Motivarea şi coordonarea echipei din subordine
  • Consilierea şi asistenţa activă a clienţilor noştri, inclusiv deservirea mai multor clienţi în acelaşi timp, cu un grad de implicare ridicat
  • Colaborarea proactivă cu departamente precum Achiziţii, Visual Merchandising, Resurse Umane etc.
  • Răspundere pentru imaginea reprezentativă a magazinului
  • Selectarea de personal, dezvoltarea angajaţilor şi gestionarea talentelor
Contractul dvs. de resurse umane
Teresa (Seiwald) - Human Resources
Aveți întrebări suplimentare? Voi fi fericit să le răspundem telefonic: +49 8036 90-1095

Descrierea companiei

This is MARC O’POLO

FOLLOW YOUR NATURE – To have the freedom to be yourself, working in a Company with flat hierarchies and a dynamic, Scandinavian Spirit which creates great a natural working environment. Be a part of the MARC O’POLO Story and get your career started.

Expirat
Store Manager Bukarest Vitan m/f/d  -  Marc O Polo Retail RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles