Publicat 17 Sep 2020 | Reactualizat 15 Oct 2020 | Expiră 18 Oct 2020

STORE MANAGER, ASISTENT MANAGER

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Leadership, bune abilitati de management si de coordonare a unei echipe;
-Bune abilitati de comunicare, relationare, planificare, organizare;
-Orientare catre rezultate si catre clienti;
-Abilitatea de automotivare si de motivare a echipei din subordine;
-Bune abilitati de operare PC, Microsoft Office;
-Capacitate mare de munca si de prioritizare a task-urilor;
-Fire corecta, responsabila, analitica, atitudine pro-activa;
-Experienta in vanzari de minim 2 ani, experienta pe un post similar - 1 an;
-Studii superioare.

Descrierea jobului

Coordoneaza si participa activ in toate activitatile magazinului;
-Planifica, aplica si monitorizeaza strategiile implementate pentru atingerea target-urilor;
-Monitorizeaza activitatea de vanzare si evolutia vanzarilor, intocmind rapoartele de vanzari la timp;
-Se implica activ in recrutarea si training-ul consilierilor de vanzari si monitorizeaza constant rezultatele acestora, asigurand in acelasi timp integrarea noilor membri in echipa;
-Imbunatateste imaginea firmei prin instruirea si motivarea echipei;
-Urmareste aprovizionarea optima, corecta si la timp a magazinului, precum si transferul produselor intre magazine;
-Efecuteaza estimarea activitatii de vanzare pe diversi indicatori si informeaza angajatii din subordine;
-Urmareste si realizeaza implementarea corespunzatoare a activitatilor si a campaniilor planificate de catre departamentul de vanzari si de marketing;
-Urmareste si realizeaza indicatorii de performanta;
-Este responsabil de operatiunile pe casa de marcat si de incasari, conform procedurilor transmise de catre managementul Various Brands, de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Descrierea companiei

Various Brands #SPORTEXPERIENCE
Compania cu capital integral romanesc Various Brands a intrat pe piata in anul 2007, deschizand primul magazin in Ramnicu Valcea. Actual compania detine 31 magazine in cele mai importante orase din tara: Bucuresti, Ploiesti, Bacau, Galati, Braila, Piatra Neamt, Rm Valcea, Tg Jiu, Craiova, DT Severin, Pitesti, Constanta,Sibiu, Alba Iulia, Buzau, Suceava
Pentru anul 2020 Various Brands are ca si plan de expansiune deschiderea a inca 7 noi magazine in marile centre comerciale din Romania.
Magazinele Various Brands ofera clientilor o gama variata de produse sportive ale celor mai renumite brand-uri: ADIDAS
, Nike, Puma, Converse, New Balance, si altele.

Expirat
STORE MANAGER, ASISTENT MANAGER  -  Various brands

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles