de ani Fără Frică...

Publicat 17 Aug 2017 | Reactualizat 14 Sep 2017 | Expiră 17 Sep 2017

Store Coordinator @ Vodafone Store, Baia Mare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam la urmatorul Store Coordinator ?

• Minimum 2 ani experienta in domeniul vanzarilor
• Cel putin 1 an de experienta in coordonarea oamenilor
• Convingator/ persuasiv, proactiv
• Capacitatea de a gestiona conflictele
• Abilitati de comunicare si interrelationare la toate nivelurile
• Limba engleza fluent
• Cunostiinte specifice despre industria telecom
• Abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, E-mail

Descrierea jobului

Ce vei face in rolul de Store Coordinator?

• Vei gestiona eficient echipa asignata in scopul maririi si mentinerii bazei de clienti a Vodafone si a cresterii satisfactiei clientilor;
• Vei reprezenta compania in relatiile cu autoritatile locale in absenta managerului de magazin;
• Vei gestiona relatiile cu clientii critici/ cheie in scopul facilitarii procesului de vanzare, prin oferirea unei experiente consistente si memorabile clientului;
• Vei ajuta la imbunatatirea in mod continuu a fluxurilor operationale;
• Vei conduce echipa spre performanta cu scopul atingerii obiectivelor magazinului prin:
- Stabilirea de obiective pe termen scurt, atat pentru echipa cat si individuale
- Motivarea, instruirea, dezvoltarea si organizarea subordonatilor directi in vederea indeplinirii obiectivelor de business si comportamentale.
- Participarea la selectia, recrutarea si procesul de orientare ale noilor angajati.

As Vodafone continues to evolve, our commitment to innovation has never been greater. Already the world's leading mobile telecommunications company, our goal is to pioneer a world of total communications solutions, where fixed, mobile, voice and data will all become one. And with approximately 407 million customers to cater for across the globe, there has never been a better time to jump on board. At Vodafone, we don’t just produce innovative products, we develop amazing people too. We’re a brand that loves change – if it’s not happening naturally then we’re creating it ourselves. It’s in our DNA to push forward, to create a better future, to never rest and find new ways that help people communicate. That’s the lifeblood that runs throughout Vodafone. We are driven to empower people. We are committed to helping our people perform at their best and achieve their full potential.

Expirat
Store Coordinator @ Vodafone Store, Baia Mare  -  Vodafone Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles