Publicat 29 Iul 2017 | Reactualizat 12 Aug 2017 | Expiră 28 Aug 2017

Store Accountant and Controller

1 post |  Aplicare externa

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

You are:

  • Passionate by sport
  • A team player that loves to work with other people
  • Responsible, vital and autonomous
  • You have a strong analytical skills
  • You are rigorous, curious.
  • You love FINANCE​
  • English speaker.​
​You have accounting university degree and
minimum 2 years experience in finance field

Descrierea jobului

  • Ensure the fiscal and accounting compliance
  • Be a Business Partner for our s​tores​​
  • ​You are responsible of controlling the accounting interface​s​ and figures
  • You follow the piloting and budget of your perimeter with the stores.​
  • ​Y​ou make the reporting of your activity with the store managers.​
  • ​Take care of stores economic growth and help them to take their best decisions
  • Analyse the past in order to build the future​; You are an adviser.​​
  • You will take part in the accounting monthly closing for the country​
  • You will have the chance to participate in many projects that will help you to grow and develop yourself

Decathlon, un brand care propune mărci inovatoare pentru plăcerea tuturor sportivilor. Suntem 70 000 de colaboratori Decathlon care lucrează zilnic pentru a atinge un scop comun, și anume să facem accesibile unui număr cât mai mare de persoane plăcerile și avantajele sportului. În toate țările în care avem filiale, împărtășim o cultură a companiei puternică și unică, consolidată de cele două valori care ne reprezintă: vitalitate și responsabilitate. La Decathlon, inovația este în centrul tuturor activităților: de la cercetarea de piață, până la conceperea produselor, design, producție și logistică. Echipele celor 20 de mărci pasiune Decathlon își folosesc toată energia pentru a concepe produse tehnice, simple și cu un design atractiv, la cele mai mici prețuri. Produsele noastre sunt destinate tuturor sportivilor, de la începători la profesioniști, și sunt disponibile exclusiv în magazinele Decathlon.

Store Accountant and Controller  -  Decathlon Romania