Publicat 16 Iul 2019 | Reactualizat 15 Aug 2019 | Expiră 16 Aug 2019

Stock-keeper/ Gestionar

1 post
Expirat
Atlas Copco este lider mondial în compresoare industriale, fondat în Suedia în 1873, cu sediul central în Stockholm, cu peste 34.000 de angajați în toată lumea și cu o prezență globală în peste 180 de țări. Organizația se angajează în dezvoltarea profesională a angajaților săi și se străduiește să le ofere toate posibilitățile de a-și îmbunătăți competențele.
Căutăm un Stock-Keeper/ Gestionar dinamic care să se alăture echipei Atlas Copco Romania-Compressor Technique din București.
Principalele responsabilități:
Gestionarea comenzilor și livrărilor de piese de schimb și scule către clienți și către echipa de Tehnicieni de Service pentru a asigura continuitatea activitătii acestora;
Colaborează cu furnizorii de servicii de logistică;
Gestionarea inventarului de echipamente și piese de schimb, din magazie și depozit în conformitate cu politicile și procedurile în vigoare;
Gestionarea relației cu furnizorii în ceea ce privește retururile, urmărirea facturilor;
Întocmirea și urmărirea planului de comenzi de consumabile pentru departamanetul de service;
Achiziții diverse în funcție de necesitățile activității desfășurate.Caracteristici ale candidatului ideal:
Experiența de lucru pe o poziție similară (minim 3 ani);
Nivel avansat în utilizarea calculatorului (în special excel, baze de date);
Persoană organizată, dinamică, capabilă să lucreze în echipă dar și individual;
Bune abilități de comunicare și de construire a unor relații puternice cu colegii și clienții Atlas Copco România;
Deținerea permisului de conducere;
Autorizația de conducere pentru stivuitor reprezintă un avantaj.Oferim:
Salariu fix competitiv, bonus anual, tichete de masă și abonament medical privat;
Telefon mobil, laptop;
Expirat
Stock-keeper/ Gestionar  -  Atlas Copco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles