Publicat 11 Ian 2017 | Expiră 12 Feb 2017

STIVUITORIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Posesor autorizatie ISCIR valabila;
- Experienta de lucru pe echipamente de transport marfa supuse autorizarii ISCIR;
- Bune abilitati de organizare;
- Atentie distributiva, spirit de echipa;
- Flexibilitate, atentie la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Manipularea marfurilor in depozit cu ajutorul stivuitorului si a transpaletei;
- Depozitarea corecta si in siguranta a paletilor cu marfa;
- Receptia calitativa si cantitativa a marfurilor;
- Pregatirea comenzilor pentru livrare;
- Incarcarea si descarcarea marfurilor;
- Mentinerea si asigurarea curateniei la locul de munca;
- Permis conducere categoria B.

Pachetul salarial si beneficiile oferite vor fi negociate in urma interviului.

Din anul 2007, SDA Servicii de Depozitare si Arhivare SRL asigura managementul documentelor si ofera servicii si solutii complete in domeniul arhivarii si depozitarii documentelor, conform legislatiei in vigoare.

Oamenii formeaza echipa. Dorim sa ne mentinem reputatia bazata pe oferirea unor servicii de inalta calitate printr-o atitudine loiala si profesionista a fiecarui angajat.

Fiecare client reprezinta un caz particular si pentru fiecare definim si modelam solutiile care i se potrivesc cel mai bine.

Ne desfasuram activitatea intr-un mod transparent, etic si responsabil construind parteneriate de afaceri pe termen lung.

Intotdeauna cautam solutii noi si reinvestim pentru imbunatatirea calitatii si performantei serviciilor oferite.

SDA-Servicii de Depozitare si Arhivare SRL

500164 Brasov, Str.13 Decembrie, Nr.96A

Tel: 0268 545800  Fax: 0268 545840

e-mail: office@sda.ro ;  www.sda.ro

Expirat
STIVUITORIST  -  S.C. S.D.A. - Servicii de Arhivare si Depozitare S.R.L.