Stivuitorist

ITALPROD 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • studii medii,
  • autorizatie ISCIR stivuitorist valabilă,
  • experiență într-o activitate similară constituie avantaj,
  • atentie, precizie, corectitudine.

Descrierea jobului

  • încărcarea, descărcarea, manipularea și stivuirea mărfurilor,
  • amplasarea mărfii în cadrul depozitului,
  • întreținerea ordinii și a curățeniei in depozit,
  • asigurarea bunei desfășurari și a corectitudinii livrărilor,
  • participare la inventariere,
  • asigurarea exploatării și întreținerii corespunzătoare a stivuitorului,
  • respectarea întocmai a specificației produselor/mărfurilor dispuse spre încarcare.

Ofertă:
  • pachet salarial atractiv (premii de performanță și alte beneficii conform Contractului Colectiv de Muncă);
  • pregătire profesională continuă;
  • mediu de lucru interactiv și dinamic;

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Publicat 10 Oct. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.