Stivuitorist

ISOVER - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Atestat ISCIR de stivuitorist;
  • Experienta de lucru;
  • Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi.

Descrierea jobului

  • ​Preluarea produsului finit de pe linia de productie si depozitarea acestuia in zonele special amenajate;
  • Manipuleaza si utilizeaza corespunzator utilajul, in conditii de siguranta.

Isover, parte a grupului Saint-Gobain, este liderul mondial al pieţei materialelor de izolaţie, oferind o gamă extinsă de produse din următoarele categorii: vată minerală de sticlă, vată minerală bazaltică şi membrane barieră împotriva vaporilor.

În România, Saint-Gobain furnizează produse și soluții din gamele Abrasives, Building Glass, Pietta Glass Working, Sekurit, ISOVER, PAM, Rigips şi Weber, cu aproximativ 1800 de angajaţi și operează 22 de linii de producţie în 12 situri industriale situate în Călărași, Brănești, Ploiești, Satu-Mare, Turda, Suceava și Vălenii de Munte.

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos