Stivuitorist

Crosswork - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Agenția de recrutare Crosswork este în căutare de operator stivuitor care să activeze în cadrul fabricii și a depozitului unei companii din industria alimentara.

Candidatul ideal:
  • Condiție fizică bună și îndemânare;
  • Cunoștințe de operare a stivuitoarelor cu lame frontale;
  • Studii medii;
  • Autorizație ISCIR;

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei executa încărcarea-descărcarea eficientă a mijloacelor de transport cu respectarea dispozițiilor prevăzute în regulament;
  • Vei executa activitatea de stivuire a paleților în funcție de indicațiile primite de la superiorul ierarhic;
  • Vei răspunde de recepția stivuitorului la începutul programului de muncă și de predarea acestuia la sfârșitul programului;
  • Vei fi responsabil de verificarea și întreținerea echipamentelor pe care le vei utiliza;
  • Vei respecta normele de protecția muncii, regulamentul de ordine interioară și normele legate de politica firmei;

Ce așteptăm de la tine:
  • Disciplină, atenție și seriozitate;
  • Dexteritate și rapiditate;
  • Spirit de echipă;

Ce îți oferim:
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie recunoscută la nivel global;
  • Bonuri de masă;
  • Transport asigurat;
  • Bonusuri de sezon;

Crosswork este o companie de recrutare la nivel național, cu birouri în București și Iași, ce oferă servicii atât de recrutare cât și de muncă temporară și administrare de personal

Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos