Stivuitorist

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Atestat de stivuitorist;
  • Experienta anterioara in manipularea scannerului manual si a lizelor;
  • Experienta in utilizarea SAP;
  • Abilitatea de a lucra in echipa;
  • Receptivitate, spirit de initiativa;
  • Studii medii/ postliceale.
  • Limba engleza constituie avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Asigura receptia marfii conform actelor insotitoare;
  • Asigura descarcarea marfii ( materii prime, ambalaje );
  • Efectueaza stivuirea si depozitarea marfii in depozit;
  • Aprovizioneaza liniile de productie cu componente;
  • Efectueaza ambalarea cu folie stretch si banda PP a paletilor ce trebuie livrati catre clienti;
  • Introduce in sistem cantitatile de materii prime;
  • Emite notele de livrare pentru clienti.
Ce oferim:
  • Loc de munca stabil intr-o companie in crestere, cu planuri de investitii continue
  • Oportunitati reale de avansare
  • Echipa tanara
  • Pachet salarial motivant
  • Transport gratuit
  • Al 13-lea salariu
  • Tichete de masa in valoare de 20 ron/zi lucrata
  • Bonusuri in valoare de 300 ron de: Paste, 1 Iunie si Craciun
  • Sporuri
  • Asigurare medicala privata
  • Mediu de lucru curat si modern

Infiintata in 1935 in Kirchhundem (Sauerland),Germania, MENNEKES a insotit activ intrarea rapida a electricitatii in toate sectoarele industriale pana in prezent si a influentat industria cu produse si solutii pentru prize si mufe industriale. Si Uniunea Europeana a optat pentru cel mai inalt standard de calitate: in 2014, cuplajele de incarcare de tip 2 de la MENNEKES au fost declarate standard-ul de catre Parlamentul European in UE. Si pentru ca ne place sa ne gandim la lucruri din punctul de vedere al utilizatorului atunci cand dezvoltam produsele si solutiile noastre, comunicam, de asemenea, promisiunea noastra de performanta din perspectiva clientului: MENNEKES - MY POWER CONNECTION.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos