STIVUITORIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii sau școală profesională
  • Posesor autorizatie ISCIR valabila
  • Cunostinte PC
  • Persoana dinamica si serioasa dispusa sa lucreze in trei schimburi, intr-o companie multinationala.

Descrierea jobului

  • Efectuează operaţiile de transport, stivuire, încărcare, descărcare şi depozitare a mărfurilor/paleţilor cu articole de sticlarie;
  • Transporta şi manevreaza marfa în condiţii de siguranţă;
  • Răspunde de întreţinerea zilnică a stivuitorului cu care îşi desfăşoară activitatea;
  • Receptia cantitativa si vizuala, depozitarea, incarcarea/descarcarea camioanelor cu materiale de ambalaj, materiale returnabile, carburanti, produse finita
  • Scanarea paletilor, corespunzator fiecarei etape de lucru
  • Manevrarea, manipularea produselor in siguranta, fara a le deteriora
  • Depozitarea/stivuirea corecta tinand cont de material/batch/zi productie

Beneficii
  • bonuri de masa, bonus de paste, prima de vacanta, al -13-lea salariu

BA Glass – este una dintre principalele companii multinaționale ce produc ambalaj din sticlă (sticle și borcane) în proces automatizat, detine 12 fabrici in 7 tari din Europa si are peste 3800 de angajati.
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos