Stivuitorist

SKILLD by eJobs - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Salut! Noi suntem SKILLD, un serviciu de recrutare eJobs, iar astăzi suntem în căutarea unui Stivuitorist pentru unul dintre cei mai mari retaileri din țară. Crezi că ți se potrivește rolul? Aplică acum!

Cerințe:

- Disponibilitatea de a lucra în ture;
- Atestat ISCIR valabil;
- Experiență stivuitor lame laterale.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?

- Vei reaproviziona locațiile de picking;
- Cu ajutorul stivuitorului cu lame laterale, vei urca/cobora paleții cu marfă de pe rafturile depozitului;
- Comenzile se primesc pe scanner;
- Vei confirma urcarea/coborârea paletului prin scanner.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial fix;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Bonusuri de performanță.

Publicat 5 nov. 2021 Reactualizat 5 dec. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos