STIVUITORIST

ARTEM HOMINE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2700 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

DETALII JOB
Locatie job - Urlati - transport asigurat
contract de munca - perioada nedeterminata
salariu - 2400 lei net
tichete de masa - 15 lei / zi
program de lucru - 3 schimburi a 8 ore/zi de Luni pana Vineri
spor pentru tura de noapte - 25%
lucru sambata - ocazional - se platesc orele suplimentare
transport asigurat pe rutele :
Ploiesti - V Calugareasca - Albesti - Urlati si
Inotesti - Ceptura - Gornet - Iordacheanu - Plavia - Urlati

CERINTE
- Studii medii / profesionale
- Autorizatie ISCIR pentru stivuitor valabila
- Experienta de lucru pe stivuitor frontal
- Cunostintele de receptie a marfurilor - constituie avantaj

Descrierea jobului

· Executa activitatile de manipulare a marfurilor si depozitare a acestora cu ajutorul stivuitorului, conform alocarii in sistem si indicatiilor primite
· Aseaza paletii cu marfa pe locatiile din depozit , pregateste si transporta paletii din locul de depozitare in zona de livrare
· Aseaza paletii in depozit pentru livrare dupa finalizarea procesului de productie
· Asigura integritatea si securitatea ambalajelor
· Mentine curatenia si ordinea in zona de manipulare si alimentare
· Isi desfasoara activitatea astfel incat sa se situeze in mod constant la nivelul de productivitate stabilit si sub nivelul stabilit privind erorile
· Intretine in stare buna de functionare utilajul care i-a fost incredintat

ARTEM HOMINE este agentia de Recrutare de Personal si Consultanta in domeniul Resurselor Umane ce constituie puntea de legatura dintre companii si persoanele aflate in cautarea unui loc de munca. Oferim servicii de recrutare si selectie de personal , profil de competente profesionale si personalitate a angajatilor , profil de compatibilitate a echipei , analiza organizatiei prin sondaje de opinie a angajatilor , servicii de outplacement , consultanta in managementul resurselor umane si consiliere in dezvoltarea personala si profesionala .

Publicat 19 oct. 2021 Expiră 2 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos