STIVUITORIST

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

Minim studii medii;
Autorizație si talon ISCIR Stivuitorist
Experienta in utilizarea scanerului/ platforme /programe de evidenta a activitatii;
Abilități pentru muncă în echipă, flexibilitate;
Receptiv la schimbări, corectitudine

Descrierea jobului

Cautam un Stivuitorist care sa se alature companiei Dunapack Rambox Prodimpex SRL din BOLINTIN DEAL, GIURGIU. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilitati:

Descărcarea/încarcarea paletilor/utilajelor/camioanelor conform procedurilor interne;
Preluarea și comisionarea materialelor;
Este responsabil de furnizarea materialelor pentru Producție;
Este responsabil de pregătirea pentru livrare a produselor finite;
Este responsabil de transportul mărfii pe parcursul intern luând în considerare normele de protecție a muncii;
Este responsabil de sortarea și pregătirea pentru livrare a produselor finite;
Este responsabil de întreținerea utilajelor;
Manipulează materiale/bunuri finite.

Dunapack Packaging, parte a Prinzhorn Group cu o istorie de peste 166 ani, este prezentă de aproape 25 de ani în Sfântu Gheorghe si din anul 2019 in Bucuresti, prin noua fabrica din Bolitin Deal.

Unul dintre cei mai mari producători de carton ondulat din România, Dunapack păstrează valorile sustenabilității și orientării către clientcentrale în cultura sa prin echipa de specialiști care creionează viitorul pieței de profil.

Împreună, cu aceeași pasiune, pentru viitor!

Publicat 30 iun. 2021 Expiră 30 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos