Publicat 25 Iul 2019 | Reactualizat 22 Aug 2019 | Expiră 25 Aug 2019

Stivuitorist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

In vederea ocuparii postului de Stivuitorist, disponibil in cadrul echipei de logistica la punctul de lucru din Arad, cautam persoane energice si motivate, dispuse sa invete lucruri noi si sa isi construiasca o cariera alaturi de noi in domeniul transporturilor

Descrierea jobului

Sarcina principală a noului coleg este manipularea marfurilor si incarcarea camioanelor conform listelor de incarcare.

Printre principalele responsabilităţi se numără de asemenea:
• Incarcarea-descarcarea camioanelor cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice
• Organizarea generala a depozitului
• Receptionarea marfurilor in depozit
• Pregatirea marfurilor pentru livrare
• Scanarea marfurilor de intrare si de iesire
• Intocmirea de rapoarte de descarcare si de HUB
• Etichetarea marfurilor
• Pastrarea curateniei spatiului de depozitare.

CERINTE:
• persoana serioasa si harnica
• disponibilitate la lucru in ture de zi si de noapte. Program de lucru de luni pana vineri.
• Autorizatie ISCIR valabila si experienta anterioara constituie un avantaj.
• Studii medii

OFERIM:
- Mediu de lucru placut si motivant
- Salar atractiv
- Bonuri de masa
- Asigurare medicala
- Bonus concediu si performanta.
- Decontarea transportului la / de la locul de munca
- Oportunitatea construirii unei cariere de succes

În calitate de casă de expediţii furnizoare de servicii complete, punem la dispoziţie tot ceea ce este nevoie pentru a oferi clienţilor noştri serviciul de transport ideal, în funcţie de necesităţile lor specifice. Cu filiale proprii în toată Europa de Est şi cu o reţea puternică de parteneri internaţionali, garantăm servicii de calitate maximă. În centrul eforturilor noastre se află permanent necesităţile logistice ale clienţilor noştri.

Expirat
Stivuitorist  -  SC ENGLMAYER ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles