Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Stivuitorist

1 post
Expirat
Cunostinte si abilitati:
• Studii medii;
• Autorizatie ISCIR;
• Minim 1 an experienta in domeniu;
• Dexteritate in conducerea si manevrarea motostivuitoarelor;
• Seriozitate si simtul responsabilitatii;
• Abilitati de comunicare si de organizare;
• Dinamism si spirit de echipa.  Responsabilitati:
• Vei actiona in conformitate cu procedurile si instructiunile de lucru din depozit;
• Vei aseza pe rafturi si vei cobori de pe rafturi paletii cu componente electronice din depozit;
• Te vei asigura ca nu vei urca pe rafturi paleti deteriorati sau rupti si ca acestia sunt infoliati si nu contin cutii deteriorate;
• Vei opera transferuri in programul specific pentru paletii pe care-i vei transfera periodic;
• Vei fi responsabil de intretinerea electrostivuitoarelor, precum si a bateriilor acestora;
• Te vei asigura ca pe electrostivuitoare nu urca niciun angajat care nu poseda autorizatie ISCIR;
• Vei raporta sefului direct orice neregula intalnita in desfasurarea activitatii in depozit si orice defectiune aparuta la motostivuitoarele pe care iti vei desfasura activitatea; daca este cazul, le vei scoate din uz pana la remedierea defectiunii;
• Vei respecta cu strictete viteza de deplasare, precum si culoarul de circulatie a motostiviutorului;
• Vei utiliza lanturile din dotare marcand zona in care lucrezi;
• Vei participa la inventarele zilnice.

Beneficii:
• Mediu de lucru dinamic;
• Pachet salarial competitiv;
• Oportunitati de cariera in mediu international;
• 25 de zile concediu de odihna/an;
• Tichete de masa si cadou;
• Bonusuri trimestriale, prima de vacanta;
• Asigurare de sanatate privata sau pensie pilonul III;
• Transport gratuit.

Trimite-ne CV-ul tau la adresa de e-mail: recrutare@flex.com “Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets.For more information about working at Flex, please visit www.Flextronics.com/careers”
Expirat
Stivuitorist  -  Flex