Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 31 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Stivuitorist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte minime:
- Atestat ISCIR
- Dorinta de a lucra si a se integra in echipa
- Disciplina, seriozitate
- Fara antecedente penale

Descrierea jobului

Angajam stivuitoristi in Bucuresti

Locatie: fabrica de tigari, aproape de metrou si alte mijloace de transport

Conditii foarte bune de munca

Candidatul poate locui si in zonele adiacente Bucurestiului

Beneficii:
- orele de noapte sunt platite cu spor de 25%
- eventualele ore suplimentare sunt platite dublu
- transport decontat
- tigarile, cafeaua si ceaiul consumate in locatie sunt gratuite
- echipament de lucru si protectie
- conditii foarte bune de lucru (lucrul la interior, vestiare cu dus, sala de mese echipata complet, echipamente de lucru etc)

Responsabilitati:
Incarcare /descarcare camioanele cu materiale si tutun, transferul materialelor catre /dinspre productie, aranjare materialele in depozite.
Transferare bunuri in interiorul fabricii

Companie specializata in servicii complete de property si facility management.

O echipa tanara si flexibila care cauta mereu sa dezvolte atat calitatea cat si natura serviciilor necesare domeniului de real estate.

Expirat
Stivuitorist  -  MT&T Atalian