Publicat 28 Nov 2018 | Reactualizat 12 Dec 2018 | Expiră 28 Dec 2018

Stivuitorist

1 post

Candidatul ideal

Ce trebuie sa posezi ?

- Persoană dinamică, ordonată, cu atenție distributivă și abilități de gestionare simultană a mai multor activități;
- Studii medii finalizate;
- Cunoștințe gestiune;
- Capacitate de a lucra în echipă
- Atestat ISCIR

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Recepționează, descarcă, manipulează, depozitează mărfuri;
- Efectuează operațiuni pentru livrarea mărfurilor;
- Ajută la menținerea unei evidențe corecte a înregistrărilor referitoare la stocuri;
- Execută toate operațiunile de manipulare a mărfii;

OFERIM:

-salariu motivant;
-tichete de masa (15 lei/zi);
-tichete cadou;
-bonusuri de performanță;
-transport asigurat din Brașov, Sfantu Gheorghe și împrejurimi;
-abonament Bookster, abonament 7Card;
-lucrul alături de o echipă de specialiști;
-ș.a.

Descrierea companiei

Lucram impreuna, crestem impreuna!

Fabrica de Lapte Brasov are un rol vital in viata comunitatii din judet. In cei 150.000 de metri patrati, tehnologia de ultima ora se imbina aromonios cu responsabilitatea fata de angajati si grija pentru calitatea impecabila a produsului, care se reflecta in fiecare pas al procesului de productie.

La Olympus, oamenii si natura sunt intotdeauna pe primul loc. Angajatii nostri sunt totodata partenerii nostri de incredere, si de aceea le oferim cele mai bune conditii de munca. Fabrica de la Halchiu este mai mult decat un simplu loc de munca. Mai mult decat un mediu de lucru prietenos si deschis. Este locul unde te poti dezvolta professional si personal, pentru ca aici angajatii si fabrica cresc impreuna in fiecare zi.

Stivuitorist  -  SC FABRICA DE LAPTE BRASOV SA