Publicat 26 Oct 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 25 Nov 2018

STIVUITORIST

101 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Detine carnet de moto-electrostivuitorist cu autorizatie si atestat ISCIR;
- Are atentie si abilitate in conducerea utilajului;
- Detine cunostinte tehnice in privinta folosirii transpaletei si a stivuitorului,
- Are indemanare si simt practic;
- Are disponibilitate la efort fizic si manipulare marfa;
- Are capacitate de comunicare si lucru in echipa;
- Este o persoana harnica, perseverenta, onesta si cu simt al responsabilitatii.

Descrierea jobului

- Asigura si supravegheaza incarcarea/stivuirea/destivuirea marfurilor;
- Executa transportul marfurilor pe rutele si traseele indicate;
- Foloseste motostivuitorul in scopul incarcarii/descarcarii/stivuirii/destivuirii marfii;
- Intretine motostivuitorul cu care isi desfasoara activitatea in stare de buna functionare, asigurand un aspect agreabil si curat, raspunde pentru starea tehnica a acestuia si ia toate masurile pentru inlaturarea cauzelor care ar putea duce la degradarea sau avarierea lui;
- Manevrează corespunzător stivuitorul, in deplina siguranta pentru el si cei din jurul sau, respectand normele legale.

Total Waste Management S.R.L. este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce operează la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România și deținătorul unui important parc integrat de reciclare din Europa.

STIVUITORIST  -  Total Waste Management SRL