Stivuitorist si Manipulant marfa pentru Depozit

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Apt pentru munca fizica
Conducator stivuitor
Experienta pe o pozitie similara
Atentie, seriozitate;
Persoana serioasa, organizata, meticuloasa, responsabila, fara cazier judiciar; disciplinata, cu respect pentru reguli si autoritate;
Bune abilitati de comunicare;
Eficienta in lucrul individual si in echipa;
Punctualitate, atentie la detalii;

Descrierea jobului

Pregatirea marfurilor conform comenzilor, incarcarea si descarcarea marfurilor in/ din autovehiculele, manipularea produselor pe categorii, conducator stivuitor

Descrierea companiei

Importator si Distribuitor de produse alimentare
Publicat 5 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos