STIVUITORIST - 3000 RON net

ERPA HR 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Experienta dе lucru pe stivuitor minim 2 ani reprezinta un avantaj;
- Experienta pe stivuitor cu lame frontale
- Autorizatie si talon vizat 2022
- Indemanare si spirit practic;
- Corectitudine si seriozitate;
- Bune abilitati dе comunicare si dе lucru in echipa, spirit dе initiativa si abilitati dе invatare;
- Capacitate dе adaptare rapida la solicitarile specifice postului;

Descrierea jobului

- Efectueaza receptia materiei prime la intrarea in magazia firmei;
- Transportul marfii in interiorul depozitului, cu ajutorul stivuitorului
- Manipuleaza stivuitorul, in vederea incarcarii si a descarcarii camioanelor
- Transfera paletii din zona de receptie in zona de stocare;
- Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare, depozitare a produselor si ambalajelor in conditii bune cu аjutorul instrumentelor tehnice de scanat cod de bare
- Opereaza in sistem cu ajutorul instrumentelor tehnice de scanat toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului
- Comunica in timp real catre Supervizorul de schimb toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru
- Asigura in permanenta buna functionare a echipamentelor
- Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

Beneficii:
- tichete de masa (val. 20 RON / tichet / zi)
- Mediu de lucru plăcut și motivant

ERPA HR ofera soluții de recrutare de forță de muncă permanentă și temporară.

Oferim o gamă completă de servicii integrate precum servicii de evaluare a calității si soluții de management al capitalului uman, alocand clienților servicii personalizate în funcție de specificul activității.

Activitatile noastre sunt dedicate atat companiilor cat si candidaților si includ consultanță, recrutare si selectie personal.

Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.