STIVUITORIST pentru REACH TRUCK

TOYA ROMANIA SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

CE NE DORIM DE LA NOUL COLEG:
- sa aiba ATESTAT DE STIVUITORIST (conditie obligatorie) ;
- experienta minim 1 an pe REACH TRUCK (conditie obligatorie);
- seriozitate si punctualitate ;
- sa fie o persoana organizata si atenta la detalii ;
- sa fie dinamica si cu spirit dе echipa;

Descrierea jobului

- efectuаrеа dе opеratiuni dе incаrcarе &ndаsh; descarcаrе а mаrfurilor in/din mijloacele dе trаnsport
- livrаrea mаrfii din dеpozit sе fаce numаi pe baza de factura sau aviz si numai cu aprobarea gestionarului
- incararea marfurilor in mijloacele de transport se face in functie de programul stabilit
- asezarea pe paleti din lemn a pachetelor/coletelor verificate de catre gestionar apoi transportarea acestora din depozit in locul indicat de gestionar sau direct la masini
- stivuirea pe verticala in depozit se efectueaza cu mare grija pentru a evita caderea de la inaltime a marfurilor care ar putea produce accidente de munca precum si pagube materiale
- depozitarea in stive a marfurilor se face asezand la baza pe cele mai grele si pe cele mai usoare spre varf
- va respecta si realiza sarcinile incredintate de seful de depozit.

Programul de lucru : Luni- Vineri
08.00 - 14.00 tura 1
14.00 - 22.00 tura 2
pauza de masa 30 de minute

Oferim :
SALARIU MOTIVANT: 2550 NET
BONUSURI DE PERFORMANTA ( apreciem financiar munca si implicarea);
BONURI DE MASA (lunare) ;

TRANSPORT ASIGURAT din Piata Charles De Gualle la locul de munca si inapoi.

VA ASTEPTAM IN ECHIPA NOASTRA !

TOYA ROMANIA SA - IMPORTATOR DE SCULE SI UNELTE DE MINA SI ELECTRICE

Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos