Publicat 04 Nov 2020 | Reactualizat 18 Nov 2020 | Expiră 04 Dec 2020

Stivuitorist Noapte (atributii minime de coordonare)

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Transport / Distributie, Administrativ / Logistica

Candidatul ideal

Candidat matur, capabil sa coordoneze, la nevoie, activitatea.
Seriozitate, implicare, dorință de munca;
Spirit de echipă, capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic.
Autorizatie ISCIR (pentru stivuitorist) & Experienta de lucru pe stivuitor - obligatoriu

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Descărcarea/ încărcarea și pregătirea comenzilor în camioanele de marfă;
- Sortarea și etichetarea mărfii;
- Scanarea mărfurilor de intrare/ieșire din depozit.

CE OFERIM:

- Pachet salarial atractiv +bonuri de masa+transport (decontat);
- Program alternativ, 20:00-4:00; o săptămână /22:00-4:00 săptămâna următoare;
- Bonus anual de 2500 RON, acordat proportional cu perioada lucrata din an;
- Asigurare medicala privata.

Trimite-ne CV-ul tau si ....te așteptăm să faci parte din echipa noastră! :)

Rețeaua Pall-Ex reunește cele mai performante companii de transport și distribuție din România, ceea ce oferă o gamă de servicii personalizate pentru transportul paletizat al mărfurilor dumneavoastră.

Rețeaua noastră este într-o permanentă dezvoltare. Astfel oferim clienților posibilitatea de a trimite mărfuri în toată Europa, rapid și cu termene de livrare garantate, prin conexiunea noastră hub-to-hub.

Alături de ceilalți parteneri, ne dorim sa creăm o rețea de distribuție inovativă, integrată și eficientă, la nivelul întregului continent.

Stivuitorist Noapte (atributii minime de coordonare)  -  PALLET EXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles