STIVUITORIST / MANIPULANT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are o atitudine pozitiva, doreste sa lucreze intr-un mediu propice dezvoltarii personale.

Persoana potrivita acestui post ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii profesionale sau medii, autorizatie CNCIR pentru operarea electrostivuitorului;
- are o experienta cuprinsa intre 1 si 5 ani intr-un depozit de materii prime si materiale;
- are cunostinte teoretice si practice in domeniul pregatirii unor livrari, a gestionarii unui stoc de produse;
- are abilitati minime in utilizarea calculatorului;
- este o persoana responsabila, corecta;
- intelege importanta responsabilitatilor care ii sunt atribuite si le abordeaza ca atare, stie sa prioritizeze sarcinile in functie de importanta lor.

Descrierea jobului

Sarcini:

- Intelege si respecta procedurile si instructiunile specifice de lucru;
- Verifica periodic stocurile.
- Are o actiune pro-activa alaturi de colegii de echipa in pregatirea livrarilor conform comenzilor.

NUNNER Logistics a fost fondata in Leibnitz, Austria in anul 1955.
HQ este localizat in Helmond,Olanda.
28 locatii in Europa
575 Angajati
400.000 m2 spatiu de depozitare
Turnover (2019): EUR 200 Mio

Publicat 23 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 23 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos