STIVUITORIST / MANIPULANT MARFA

SIT ROMANIA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

 Atestat ISCIR - autorizaţie de stivuitorist vizată;
 Disponibil pentru lucru in schimburi;
 Experienţă pe stivuitor cu lame laterale;
 Constituie avantaj experienţa într-un depozit.

Descrierea jobului

Responsabilităţi
 Participarea activă la încărcarea şi descărcarea mărfurilor din magazie;
 Recepționarea mărfurilor în magazie si etichetarea acestora;
 Participa la procesele de inventariere;
 Pregatirea marfurilor conform instrucţiunilor primite;
 Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
 Respectarea procedurilor operaţionale la nivel de depozit.

Beneficii
 Salariul atractiv + bonuri de masa;
 Prima de eficienta / sarbatori legale;
 Asigurare de sanatate privata;
 Transport asigurat.

Descrierea companiei

SIT ROMANIA SRL
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022