Stivuitorist- Jilava

Stera Chemicals - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Atent, responsabil, serios
-Indemanare si simt practic
-Abilitati de comunicare si lucru in echipa
-Harnic, perseverent, onest

Constituie avantaje:
-Experienta de minim 1 an
-Atestat stivuitorist valabil

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Incarcare, descarcare, manipulare marfa (saci, butoaie) cu ajutorul utilajelor din dotare ale societatii si conform procedurilor de lucru interne
-Ajuta la pregatirea comenzilor
-Inventariere stocuri marfa
-Respecta regulile SSM si de asigurarea calitatii
-Alte activitati organizatorice (ex: ordine si curatenie la locul de munca etc)

Noi oferim :
-Un mediu placut si dinamic intr-o companie tanara si responsabila
-Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire continua
-Program de lucru luni-vineri
-Salariu net + bonuri de masa + bonusuri de performanta lunare
-Loc de munca stabil pe termen lung
-Contract de munca pe perioada nedeterminata
-Plata salariului la timp

Stera Chemicals este unul din principalii distribuitori de materii prime de pe piata romanească in industria chimica

Principalele activitati ale companiei noastre sunt:
-importul si distributia materiilor prime pentru industria chimica si alimentara
-productia si mixarea

Sediul nostru se afla in Comuna Jilava, Sos.Giurgiului 292, judet Ilfov
Telefon contact: 0749.15.15.45.
Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos