de ani Fără Frică...

Publicat 16 Oct 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Stivuitorist-Bacau

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asteptari:

  • Studii medii (bacalaureat);
  • Fire operationala cu abilitati de gestiune;
  • Autorizație de stivuitorist eliberată de ISCIR (carnet vizat la zi) si atestat profesional;
  • Dexteritate in conducerea si manevrarea electrostivuitoarelor;
  • Experienta intr-o pozitie similara (gestionar/stivuitorist);
  • Experienta pe electrostivuitoare;
  • Experienta in lucrul cu scanner-ul;
  • Abilitati de operare PC;
  • Fara antecedente penale.

Descrierea jobului

Activitatea presupune:

  • Asigurarea bunei functionari a operatiunilor de gestiune;
  • Manipularea si asezarea marfurilor in locatiile stabilite;
  • Verifica corectitudinea comenzilor de intrare/iesire a bunurilor dpdv cantitativ si calitativ.
  • Pregatirea comenzilor pentru livrare;
  • Verificarea starii tehnice/ bunei functionari a stivuitorului la inceperea si terminarea activitatii si raportarea neconformitatilor;
Oferim:
  • Un mediu de lucru placut si profesionist
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Plata orelor suplimentare

KLG Europe este un grup international ce ofera servicii de logistica si transport inca din anul 1918, anul infiintarii sale in Olanda.
La nivel European, KLG Europe ofera servicii de transport rutier in regim de grupaj iar in Romania dispune de o retea de distributie la nivel de tara, incarcari partiale si in regim de exclusivitate.
In Romania, KLG EUROPE LOGISTICS a luat fiinta in anul 2006 iar in prezent avem birouri in 8 dintre cele mai importante orase din tara - Bucuresti, Timisoara, Cluj, Brasov, Sibiu, Craiova, Bacau, Constanta.
​In prezent este considerata compania cu cea mai dinamica crestere din domeniul transportului si a logisticii.

KLG Europe Logistics este compania in care tu sa iti doresti sa lucrezi!
Suntem printre cei mai buni jucatori pe piata de logistica si transport, dar ne preocupa mai intai angajatul. Lucram in echipa, angajati si parteneri de afaceri, management si executie, descoperind in timp ca aceasta este formula succesului.

Motto-ul nostru: Logistica fara limite - Borderless Logistics

Expirat
Stivuitorist-Bacau  -  KLG Europe Logistics SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles