Publicat 27 Apr 2016 | Expiră 29 Mai 2016

Stivuitorist (b/f) pentru Germania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul dvs.:

- Experienta in domeniul logistic sau in depozit
- Cunostinte de limba germana
- Permis de conducere si masina proprie constituie un avantaj
- Disponibilitate de a lucra in schimburi
- Responsabilitate si seriozitate
- Orientare spre rezultate
- Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- Incarcare si descarcare europaleti, boxpaleti, precum comisionare si ambalare.
- Amplasarea marfurilor in diferite locatii
- Conducerea eficienta a vehiculelor in hale
- Incarcare si descarcare camioane pe baza indicatiilor
- Operare cu scanere si diferite terminale (MDE)
- Respectarea programului de lucru si a pauzelor
- Respectarea regulamentului intern
- Raportarea imediata a problemelor aparute superiorului direct

Full time

Beneficii:

- Contract de munca legal pe perioada nedeterminata, in conformitate cu standardele germane.
- Asigurare medicala

Salarizare:

- Salariu de 1457,21 € net/ luna (clasa de impozitare 1- persoane necasatorite, fara copii) sau 1592,68 € net/ luna (clasa de impozitare 3- persoane casatorite, cu copii)
- Plata orelor suplimentare.

Cazare:

- se asigura cazare contra cost - 250 €/ luna

Echipa arcus.plan AG, cu experienta indelungata in recrutare si selectie personal, in colaborarea cu diferite firme cu domenii de activitate diferite, va ofera posibilitatea de colaborare pe termen lung. Cautam pentru un mare producator de automobile din zona Bayern, Germania: Stivuitoristi (b/f) cu cunostinte de limba germana. Daca sunteti interesat, asteptam CV-ul dvs. pe adresa de mail: recruiting@arcusplan.de sau dingolfing@arcusplan.de

Expirat

Stivuitorist (b/f) pentru Germania  -  arcus.plan AG

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles