Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Stivuitorist - Apahida Cluj

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
- curs de operare stivuitor si atestat ISCIR ;
- cunostinte in lucrul cu scannerul
- experienta in logistica si distributie;
- domiciliul stabil in localitatea Apahida sau limitrof.

Descrierea jobului

• Descarcarea camioanelor cu marfa sosite la depozit
• Transferul paletilor din zona de receptie pe rafturi.
• Pregatirea comenzilor pentru livrare si verificarea acestora inainte de incarcare.
• Incarcarea comenzilor in camioane.
• Transferul paletilor din rafturi, in zona aferenta produselor infestate, si invers.
• Toate activitatile de pregatire a comenzilor, transferul produselor din zona de receptie pe rafturi, se face atat fizic cu ajutorul utilajelor ( stivuitoare, transpalete electrice si manuale) cat si scriptic prin scanare, folosind Sistemul de Management al Depozitului ( WMS ).

Descrierea companiei

www.aquila.ro

Expirat
Stivuitorist - Apahida Cluj  -  Aquila Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles