Publicat 22 Iun 2020 | Reactualizat 20 Iul 2020 | Expiră 23 Iul 2020

Statistician - perioada determinata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare sau masterand, profil economic si/sau tehnic;
Cunoștințe de operare PC, MS Office;
Capacitatea de a se concentra pe mai multe sarcini in același timp;
Capacitatea de a respecta termenele limită;
Atenție la detalii;
Capacitatea de a răspunde rapid la solicitări;
Adaptare rapidă la mediu nou;
Abilitatea de a asimila cu ușurință informații noi;
Abilități de dialog și comunicare;Abilitate de analiză şi evaluare;

Descrierea jobului

Participă la crearea bazei de date necesare funcționării aplicațiilor de prognoză ;
Participă la procesarea și centralizarea datelor de consum de energie electrică aferenteclienților CEZ Vanzare;
Asigură pregătirea documentațiilor necesare participării la licitațiile organizate pe piață ladisponibil - BRM, în sistemul electronic de achiziții publice ( SEAP ) și la selecțiile de oferte organizate de consumatori;
Asigură participarea la licitațiile organizate pe piață la disponibil – BRM și în sistemul electronic de achiziții publice (SEAP);

Grupul CEZ este prezent pe piata româneasca înca din anul 2005, odata cu preluarea companiei de distributie Electrica Oltenia SA care, dupa procesul de transformare, asigura alimentarea cu energie electrica a sapte judete: Arges, Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Vâlcea si Teleorman. Afacerile Grupului CEZ în România sunt reprezentate de cele 8 companii - Distributie Oltenia (fosta CEZ Distributie), CEZ România, CEZ Vânzare, CEZ Trade, Tomis Team, MW Invest, Ovidiu Development si TMK Hydroenergy Power.

Expirat
Statistician - perioada determinata  -  CEZ VANZARE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles