Publicat 02 Apr 2019 | Reactualizat 30 Apr 2019 | Expiră 03 Mai 2019

Stagiu de practica (platit) -Zalau

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În fiecare an, Michelin ofera numeroase posturi de stagiari și o serie de oportunitati de a descoperi profesiile din cadrul Grupului. Profitati de sansa de a descoperi o profesie, de a duce la bun sfarsit un proiect si de a acumula experienta profesionala în cadrul unui grup international.

Experienta te va ajuta sa obtii postul dorit. Dar un tutore care te sprijina chiar din prima zi de practica va face drumul mult mai usor.

Noi suntem aici, te asteptam sa inveti de la noi!

Descrierea jobului

In perioada 15 iulie - 30 septembrie 2019 derulam stagii de practica in toate departementele: securitate si mediu, tehnic, proiectare, calitate, organizare flux, productie, resurse umane.

Etapele pregatirii programului sunt:
5 – 19 aprilie : transmitere CV-uri;
22 aprilie – 10 mai : interviuri de selectie separat pentru fiecare departament ;
13 – 15 mai : raspuns catre candidati (admis/respins) ;
1 – 12 iulie : formalitatile de angajare.

Beneficii:
1. Pachet salarial atractiv;
2. Tichete de masa în valoare de 15 ron/zi;
3. Masa calda gratuita la cantina unitatii;
4. Decont transport partial;
5. Primă de relocare;
6. Prima + scrisoare de recomandare pentru cei cu rezultate excepționale.

Michelin, the leading tire company, is dedicated to enhancing its clients’ mobility, sustainably; designing and distributing the most suitable tires, services and solutions for its clients’ needs; providing digital services, maps and guides to help enrich trips and travels and make them unique experiences; and developing high-technology materials that serve the mobility industry. Headquartered in Clermont-Ferrand, France, Michelin is present in 170 countries, has 111,700 employees and operates 68 production facilities in 17 countries which together produced 187 million tires in 2016.

Michelin Romania SA, as data Controller will process the data pursuant to the General Data Protection Regulation no. 679/2016 for the purpose of recruitment and selection of candidates. Before sending us any personal data, please consult the complete and permanently updated information regarding the processing of personal data included in the Data Processing Policy available on our website at http://jobs.michelin.ro/eng/annexes/privacy-policy.

Michelin Romania SA va prelucra aceste date conform Regulamentului General privind Protectia Datelor nr. 679/2016, in scopul recrutarii si selectiei candidatilor. Inainte de a ne trimite aceste date, te rog sa consulti informatiile referitoare la modul in care sunt prelucrate datele tale cu caracter personal, precum si drepturile pe care le ai cu privire la acestea, accesand Politica noastra privind prelucrarea datelor personale, pe site-ul nostru, la adresa https://www.michelin.ro/continut-web/confidentialitate.

Expirat