Publicat 20 Dec 2012 | Reactualizat 17 Ian 2013 | Expiră 21 Ian 2013

Specilist in Recrutare/ Reprezentant regional

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in recrutare, vanzari, customer service
• Rezistenta la stres si abilitate inalta de munca sub presiunea timpului
• Abilitati inalte in comunicare si interpersonale
• Aptitudini organizatorice inalte
• Cunostinte foarte bune in utilizarea programului MS Office
• Cunostinte foarte bune a lb. Germane – obligatoriu
• Bine venit este posedarea permisului de conducere auto cat.B si cunoasterea Lb. Engleze.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Cautarea persoanelor interesate de un loc de munca in calitate de ingrijitoare persoane varstnice in Germania
• Colaborarea cu Agenția Națională Pentru Ocuparea Forței de Muncă si alte institutii pe piata muncii
• Selectarea si contactul cu candidatii/tele la jobul respectiv
• Organizarea intilnirilor de informare si recrutare
• Completarea documentelor necesare pentru recrutare
• Cooperarea cu recruterii regionali
• Organizarea activitatii de teren
• Conducerea de sinestatatoare a biroului regional in Romania - Cluj Napoca

Oferim:
• Loc de munca stabil in cadrul companiei cu o dezvoltare dinamica
• Oportunitati de dezvoltare personala
• Sistem de salarizare motivant si stimulativ
• Lucru intr-un colectiv international

Promedica24 este o companie polona specializata in furnizarea serviciilor in sectorul medical. Avem grija de persoane virstnice si recrutam personal medical calificat pentru institutii medicale publice si private din Europa de Vest si Polonia. In momentul de fata, brandul Promedica24 reprezinta sinonimul eficientii si calitatii inalte, asupra caruia compania lucreaza din anul 2004, avind in vedere grija si satisfactia sporita a clientilor nostri.

Incepe o noua etapa a carierii tale – alatura te noua in calitate de Specilist in Recrutare

Expirat
Specilist in Recrutare/ Reprezentant regional  -  Promedica24

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles