de ani Fără Frică...

Publicat 08 Mai 2019 | Expiră 08 Iun 2019

Specialisti gis, Experti în qgis,

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie romana
Care lucrase in domeniu Cartografie, realizare si gestionare baze de date,
cartare colectare date GIS, elaborare harti GIS

Cauta specialisti gis, experti în qgis, capabili să implementeze, să desvolta pluginuri în mediul qgis.

Cerinte:
Experienta in program qgis Experienta minima in domeniu (limba python, SQL, QT, C++)
Experienta minima in domeniu cartografic
Limba Engleza -
Limba Italiana - nivel mediu (constituie un avantaj)
Capacitatea de a lucra într-o echipă
Punctualitate și seriozitate.
Aptitudini:
Atentie la detalii;
Rezultate determinate, axate pe furnizarea de servicii de calitate;
Atitudinea orientată spre echipă și capacitatea de a lucra bine cu ceilalți pentru a atinge un obiectiv comun;
Abilitatea de a lucra cu autonomie și prioritizarea volumului de muncă;
Analiza, proiectarea și dezvoltarea cu tehnologiile menționate mai sus;
Excelente abilitati interpersonale;
Atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
Realizarea,desvoltare aplicatie, in mediu de operare QGIS

Responsabilităţi
Analiza cerintelor, solutiile de proiectare si dezvoltarea de software;
Asigurați o programare clară și structurală, ținând minte cerințele de performanță, întreținere și compatibilitate;
Să sugereze îmbunătățiri ori de câte ori este necesar prin proiectarea și punerea în aplicare a noilor sisteme;

• Oportunitati de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Obiect de activitate:
servicii specializate de fotogrametrie digitala, cartografie si baze de date cartografice

Expirat
Specialisti gis, Experti în qgis,  -  ALMAGESTO GIS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles