Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Specialist vanzari productie publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii finalizate;
- Cunoaşterea pachetului Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), limba engleza la nivel avansat;
- Bune abilitati de comunicare si relationare, determinare, initiativa, perseverenta, atentie catre detalii, orientare catre client;
- Experienta in domeniul productiei publicitare reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea legaturii permanente cu acestia;
- Activitate permanenta pentru cresterea portofoliului de clienti;
- Intocmirea ofertelor catre client, preluarea comenzilor si supervizarea derularii acestora in conditii optime;
- Lansarea in productie a comenzilor si urmarirea statusului productiei;
- Pregatirea si incheierea contractelor;
- Reprezentarea in relatia cu furnizorii;
- Intocmirea raportarilor periodice solicitate.

Beneficii :
- salariu atractiv;
- telefon de serviciu;
- oportunitati de promovare;
- mediu de lucru tanar si profesionist;
- training din partea firmei.

Echipa tanara, pentru care cel mai important lucru este SATISFACTIA CLIENTULUI. Suntem unul dintre cei mai importanti “jucatori” din piata, produsele si serviciile noastre acoperind aproape toate tipurile de POSM utilizate pe piata.

Executam display-uri de casa de marcat, display-uri de tejghea si podea, display-uri dedicate retailerilor internationali, casete luminoase si elemente complexe de semnalistica, standuri expozitionale, etc., beneficiind de utilaje tehologice de ultima generatie: routere CNC, masini de taiere la drept (orizontala si verticala), masina de termoformare, utilaje pt printuri digitale de mari dimensiuni si serigrafie, masina automata de indoit sarma, cuptor de vopsire in camp electrostatic.

Expirat
Specialist vanzari productie publicitara  -  DISPLAY SOLUTIONS