Specialist vanzari online

Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Experienta minim de 1 an, intr-o pozitie similara;
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte ale lb. engleze la nivel conversational.

Activitatea se va desfasura in orasul Afumati (Doraly Expo Market)

Descrierea jobului

- Adăugarea produselor noi în platformele și Marketplace-urile partenere cât și pe site-urile proprii
- Modificarea produselor deja existente, în funcție de cerinte si actualizarea stocurilor în aceste platforme
- Editarea fotografiilor pentru crearea de noi anunțuri
- Gestionarea campaniilor de vânzări în diferite platforme și pe site-urile proprii
- Cunostinte solide ale pachetului Microsoft Office;
- O capacitate usoara de exprimare dar si corecta gramatical, in vederea compunerii textelordescriptive ale produselor;

BENEFCII
- Program fix luni-vineri 09-17:30, cu 30 de minute pauza;
- Salariul de la 2500 RON la 3500 RON, în funcție de experienta;
- Telefon si laptop de munca.

TLJ CLASS INTERNATIONAL SRL ESTE O COMAPANIE CU VANZARI ONLINE
Publicat 13 oct. 2021 Reactualizat 10 nov. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos