Publicat 29 Ian 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Specialist vanzari & marketing on-line

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam o persoana tanara:
• care sa comunice simplu si eficient
• care sa stie sa utilizeze MS Office/Google docs, Facebook, LinkedIn
• care are notiuni de baza de marketing
• care sa fie un bun organizator
• care sa aiba initiativa
• care sa vorbeasca bine limba engleza

Nu aplica daca:
• iti este frica sau nu iti place sa vorbesti la telefon cu necunoscuti
• iti este frica sa faci greseli
• astepti sa ti se spuna permanent ce trebuie sa faci
• nu doresti sa inveti lucruri noi
• nu poti sa treci rapid de la o activitate la alta fara sa iti pierzi focusul
• iti doresti un loc linistit sub soare

Descrierea jobului

Daca te gandesti sa aplici, trebuie sa stii ca:
• vei fi responsabil(a) de buna organizare a activitatilor de marketing si vanzare on-line desfasurate de firma
• vei fi responsabil(a) cu informarea colegilor si partenerilor (clienti, furnizori) cu privire la campaniile desfasurate si rezultatele asteptate
• vei fi responsabil(a) de actualizarea informatiilor si documentelor din mediile de comunicare utilizate de companie (social media, aplicatii web, website-uri)
• vei fi interactiona fata-in-fata, telefonic sau prin canale electronice (e-mail, social media, blog) cu clientii potentiali si cu clientii din portofoliu pentru a sustine activitatile comerciale desfasurate de companie
• vei participa la atragerea de noi parteneri pentru actiunile si proiectele companiei
• vei fi responsabil(a) sa actualizezi CRM-ul dupa fiecare contact (telefon, e-mail, discutie, etc)
• vei face parte din echipa de organizare a evenimentelor desfasurate de companie

EVEXCE este o companie specializata in recrutare, selectie si evaluare de personal.

Clientul nostru se ocupa cu dezvoltarea si implementarea de servicii digitale B2B.

Expirat
Specialist vanzari & marketing on-line  -  EVEXCE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles