Specialist Vanzari - Galati

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Orientare catre client;
- Abilitati foarte bune de negociere si comunicare in vederea promovarii produselor;
- O buna prioritizare si gestionare eficienta a responsabilitatilor si a situatiilor competitive;
- Experienta in vanzari este considerata un avantaj;
- Asimilarea rapida a informatiilor transmise in urma trainingului

Descrierea jobului

- Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile;
- Promovarea produselor in conformitate cu strategia comerciala a companiei;
- Solutionarea sau directionarea catre departamentul potrivit;
- Atingerea targetului de vanzare la nivel lunar;
- Inregistrarea interactiunii cu clientul.

Program de lucru: Luni -Vineri 9:00-18:00/10:00-19:00 (in ture)

Beneficii:
- Asigurare medicala privata;
- Bonuri de masa;
- Bonus pe partea de vanzari in functie de performanta;
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Abonament 7card care iti ofera reduceri la accesul in sali de fitness si activitati de tip outdoor;
- Posibilitatea de a promova in roluri de management in baza rezultatelor obtinute.

Pentru mai multe informatii privind cultura noastra organizationala, va invitam sa accesati:

Pagina noastră de blog: http://romania.cgsinc.com/

Pagina de Facebook: https://www.facebook.com/CGSRomania/

Site-ul CGS: www.cgsinc.com

CGS este o companie americana de outsourcing, care detine unul dintre cele mai mari centre de suport de pe piata din Romania. CGS se afla in primele 15 cele mai bune companii din lume din domeniul sau de activitate. In acelasi timp, portofoliul nostru de clienti include companii din Top Forbes 500, precum si firme europene de top.

www.cgsinc.com

Aflati mai multe despre politica de confidențialitate CGS cu privire la prelucrarea datelor dumneavostra personale: http://romania.cgsinc.com/wp-content/uploads/2018/05/CGS-GDPR-Candidate-privacy-policy-RO.pdf

Publicat 4 mai 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022