Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 04 Nov 2019 | Expiră 06 Nov 2019

Specialist vanzari - echipamente pt Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Pasiune pentru vanzari intr-un domeniu tehnic.
- O experienta anterioara in vanzarea de scule sau echipamente pentru constructii, industrie sau agricultura ar fi binevenita
- Disponibilitate la deplasari si permis auto categ B
- Cunostinte de lb. engleza
- Abilitati de comunicare/ relationare
- Dorinta de perfectionare/ invatare

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- Derularea operatiunilor specifice de prospectare- ofertare- vanzare
- Mentinerea relatiilor cu clientii actuali
- Extinderea portofoliului de clienti
- identificarea oportunitatilor intalnite in piata
Beneficii:
- Salariu fix functie de experienta/calificare + bonusuri din vanzari platite trimestrial
- Mijloace moderne necesare derularii activitatii specifice
- Mediu de lucru deschis, prietenos in care ajuti si esti ajutat
- Oportunitate de crestere profesionala avand contact cu o gama larga de produse / Traininguri s.a.

Compania noastra este specializata de peste 25 ani in importul si distributia unor astfel de echipamente, de mica sau mare mecanizare.
Pe langa produsele importate direct (www.starwest.ro) suntem si partener zonal al ASCENDUM MACHINERY pentru gama echipamentelor de constructii VOLVO iar portofoliul colaborarilor/ produselor oferite se extinde permanent.

Expirat
Specialist vanzari - echipamente pt Constructii  -  General Star West Company S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles