Publicat 08 Apr 2019 | Expiră 09 Mai 2019

SPECIALIST VANZARI ECHIPAMENTE DE LABORATOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE:
Studii superioare de specialitate: chimie, biochimie, farmacie, fizica
Limba engleza nivel mediu-avansat
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara si strainatate
Capacitatea de a intelege, retine si transmite informatii tehnice
Bune abilitati de comunicare si negociere, usurinta in initierea relatiilor interpersonale
Persoana organizata, cu atentie la detalii
Abilitati mediu/avansate operare PC
Permis auto

AVANTAJE
Experienta cu tehnicile cromatografice sau spectroscopice
Lucrul in laborator de chimie, biochimie, industria farmaceutica
Cunoasterea limbii maghiare

Descrierea jobului

OBIECTIVELE ACTIVITATII:
Derularea unei activitati corecte, profesioniste, in firma, derularea optima a proiectelor
Castigarea de noi clienti
Cresterea volumului de vanzari a firmei

ACTIVITATI - SARCINI:
Vizitarea clientilor existenti si gasirea altora noi
Prezentarea echipamentelor impreuna cu aplicatii pentru acestea
Organizarea de demonstratii practice cu echipamentele
Participarea la expozitii si conferinte
Participarea la traininguri interne atat in tara cat si in strainatate
Intocmirea de oferte tehnico-comerciale potrivite pentru client

Companie activa de peste 20 de ani. Distribuitor unic de echipamente din Japonia, Statele Unite si Uniunea Europeana.
Oferim:
Posibilitatea de a construi o cariera pe termen lung in companie
Pachet salarial competitiv.
Oportunitati de dezvoltare profesionala

Expirat
SPECIALIST VANZARI ECHIPAMENTE DE LABORATOR  -  ABL&E-JASCO Romania S.R.L.