Specialist Vanzari | B2B

LIFE IS HARD SA - 7 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Iti place sa combini munca de birou cu munca de teren?
Nu vrei sa fii constrans de un program rigid?
Avem job-ul perfect pentru tine:
specialist vanzari.

Candidatul ideal poti fi chiar tu, daca ai:
  • Excelente abilitati de comunicare si atentie la detalii
  • Abilitati bune de vanzare si negociere
  • Dorinta de dezvoltare intr-un mediu dinamic
  • Atitudine pozitiva, orientata spre client

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci:
  • Sa promovezi si sa vinzi produsele si serviciile Orange, in functie de nevoile clientului
  • Sa promovezi si sa vinzi serviciile Life is Hard
  • Sa identifici nevoile clientilor si sa recomanzi solutiile potrivite pentru fiecare
  • Sa dezvolti si sa mentii relatii de incredere cu clientii

Noi iti oferim:
  • O echipa unita, care este dornică sa te cunoasca
  • Participarea la programe de teambuilding si evenimente organizate pentru angajatii companiei
  • Posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare profesionala
  • Un venit care să îți răsplătească efortul depus, format din salariu fix și comisioane;
  • Un pachet de beneficii flexibile, in functie de preferintele tale
  • Asigurare medicala privata, la reteaua de sanatate Regina Maria

We are a technology company listed on the Bucharest Stock Exchange and specialized in the digital transformation of businesses and communities.

We integrate the skills needed to provide access to the digital economy. Team agility and human-friendly solutions are the ingredients for transforming ITC complexity into simplicity for our partners. Life Is Hard is a fast-growing organization where individuals like you find the right place to pave the way to digital innovation. Do the most meaningful work of your career and build your future with us. Here, you’ll do more than just join something. Here you’ll add something. Be you and follow your intuition. Join us!

Publicat 27 iun. 2022 Reactualizat 25 iul. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos