Specialist/Tehnician intretinere utilaje

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Avem nevoie de un om priceput care sa regleze si sa repare utilajele din dotare.
Majoritatea utilajelor sunt de debitare, roluire si pliere a hartie si ambalare.
Producem consumabile din hartie ca: prosoape de hartie, hartie igienica, servetele, prosoape pliate.
Un alt obiectiv al sau este sa implementeze si sa mentina un program de mentenanta a utilajelor, precum si sa optimieze permanent functionarea acestora.
Orice imbunatatire a procesului de productie va fi recompensata.
Chiar daca nu ai mai lucrat cu asemenea utilaje avem rabdare sa te specializazi la locul de munca.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
-salariu motivant;
-bonusuri in functie de indicatorii de performanta;
-bonuri de masa
-masina de serviciu;

Avem nevoie de tine cat mai repede, asa ca, in maxim o saptamana, vom face un prim interviu.
Selectia initiala o vom face dupa CV.
Vom chema la interviu doar persoanele selectionate.
Te asteptam in echipa noastra!

Suntem o companie intrata pe piata in 2012 , ce produce si comercializeaza consumabile de hartie tissue, cu extindere la nivel national. Cu o gama larga de produse ne adresam atat segmentului retail cat si horeca si industrial. Oferim clientilor nostrii prosoape de bucatarie sau industriale , hartie igienica , servetele de masa sau pop-up , prosoape tip Z , etc. , toate intr-o varietate de tipodimensiuni.Activitatea se desfasoara intr-o hala moderna situata in vecinatatea Brasovului, iar utilajele moderne sunt achizitionate in urma implementarii unui proiect cu fonduri europene.Vizam extinderea activitatii la nivel national , printr-un raport pret-calitate corect al produselor noastre.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 22 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos