Specialist Tehnic - tratarea apei

ROMSTAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne dorim sa ne extidem echipa de specialisti in gama de produse Sisteme de Tratare a apei.
Iata ce background ne dorim sa ai:
  • Studii superioare;
  • Experienta anterioara cu echipamentele de tratare a apei;
  • Persoana organizata, cu atentie distributiva;
  • Abilitati de comunicare, negociere, orientare spre client.

Descrierea jobului

Iata ce vei face:
  • ​Te vei ocupa de analiza apei;
  • Selectarea echipamentelor de tratare a apei pe baza rezultatelor analizei sursei de apă;
  • Selectarea echipamentelor de filtrare a apei pe baza specificațiilor tehnice existente;
  • Dezvoltarea schemelor tehnologice conceptuale pentru client;
  • Clarificarea termenilor de referință cu reprezentanții clientului;
  • Elaborarea caietului de sarcini;
  • Vizitarea obiectivelor, negocierea cu clientul, participarea la întâlniri (interne și externe);
  • Monitorizarea respectării termenilor și calității lucrărilor la instalarea sistemelor;
  • Consilierea clienților prin telefon și personal despre produsele companiei, inclusiv consultanță tehnică;
  • Ajuta la selectarea produselor noi in conformitate cu cerintele tehnice din piata

Romstal s-a dezvoltat incepand cu anul 1994, ca o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice, sanitare, ceramice si servicii la standarde de calitate.

Cu extindere in 6 tari din Europa, Romstal este compania care creste standardul de viata al clientilor sai prin produsele si serviciile pe care le ofera. Mai multe despre noi afli pe: www.romstalgroup.com

Suntem orientati spre rezultate si punem pret pe dezvoltare profesionala a oamenilor din companie. Daca impartasesti si apreciezi aceleasi valori, vino alaturi de noi!

Publicat 19 oct. 2021 Reactualizat 18 nov. 2021 Expiră 18 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos