Publicat 09 Ian 2018 | Reactualizat 06 Feb 2018 | Expiră 09 Feb 2018

Specialist SSM Buzau/Targoviste - companie multinationala

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerintele postului:
Studii superioare, de preferat profil tehnic
Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara intr-un mediu de productie
Persoana implicata si puternica, capabila sa-si sustina punctul de vedere
Limba engleza – nivel mediu
MS Office – nivel mediu
Permis conducere categ. B
Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
Organizarea, coordonarea si monitorizarea activitatilor de prevenire si protectie, in conformitate cu legislatia specifica in vigoare in doua din punctele de lucru ale companiei
Elaborarea si actualizarea planului de prevenire si protectie
Propunerea atributiilor si raspunderilor în domeniul securitatii si sanatatii în munca, ce revin lucratorilor, corespunzator functiilor exercitate, care se consemneaza în fisa postului
Verificarea cunoasterii si aplicarii de catre toti lucratorii a masurilor prevazute în planul de prevenire si protectie, precum si a atributiilor si responsabilitatilor ce le revin în domeniul securitatii si sanatatii în munca, stabilite prin fisa postului
Elaborarea programului de instruire-testare la nivelul unitatilor de productie
Participa activ la imbunatatirea masurilor de SSM si PSI din cadrul punctelor de lucru ale companiei prin propuneri si coordonare proiecte
Elaborarea rapoartelor privind accidentele de munca suferite de lucratorii din fabrici.

TalentStream Romania este o companie de recrutare și selecție cu o crestere rapida si Consultanti dedicati gasirii celor mai valorosi specialisti in urmatoarele industrii: Consumer Markets, Financial & Corporate Services, Industrial & Transportation, Real Estate & Construction, Healthcare; Technology Services; Professional Services

Expirat
Specialist SSM Buzau/Targoviste - companie multinationala  -  Talent Stream