SPECIALIST SOCIAL MEDIA / COPYWRITER

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- abilitati de copywriting
- cunoscator/oare al mediului online si al principalelor canale de promovare social media
- minim 1 an experienta in administrarea de conturi Facebook, Instagram, Google My Business, LinkedIn, Twitter etc.
- experienta cu alte platforme social media (constituie un avantaj)
- experienta in derularea de campanii, facebook ads etc. (constituie un avantaj)
- rabdare, perseverenta, responsabilitate
- abilitati excelente de comunicare
- atitudine pozitiva si proactiva
- dorinta de perfectionare continua si de invatare intr-un domeniu de perspectiva

Descrierea jobului

Oferim:
- salariu competitiv
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- echipa tanara, mediu de lucru deschis, companie lider de piata
- posibilitati de dezvoltare profesionala
- suport continuu

Asteptam cu interes candidatura ta pe e-mail andreea.mihai@atvrom.ro
Detalii la numarul 0740217662
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos