Publicat 31 Mar 2019 | Expiră 01 Mai 2019

Specialist SEM / PPC / AdWords

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti place Caterinca in timpul programului, NU aplica! Ne pierdem timpul, si tu si noi. Sa nu se inteleaga gresit! Si noua ne place Caterinca dar, o facem in pauza de masa, inainte de a incepe programul sau dupa program, cand iesim “la o bere” …cu ghimbir 😊)) sau la un ceai…sau la un pahar de Resveratrol.

Cautam o persoana:

  • Focusata pe setarea si atingerea obiectivelor
  • Careia sa-i placa AdWords-ul
  • Care sa vina cu propuneri de optimizare / creare de campanii noi etc

Vino la interviu si aici discutam si de partea financiara!

Avem 4 posturi libere pentru specialist SEM / PPC / AdWords
2 posturi pentru nivel incepator + 1 post pentru nivel mediu + 1 post pentru nivel senior.

Nu cautam Freelance!

Descrierea jobului

  • In primul rand trebuie sa cunosti foarte foarte bine tot ce tine de PPC
  • In al doilea rand sa cunosti foarte bine Analitycs
  • Daca ai si cunostinte solide de SEO esti aproape angajat
  • Concepe si implementeaza strategii pentru cresterea traficului/vanzarilor magazinului online;
  • Utilizeaza instrumente de lucru si tehnici specifice domeniului marketingului online;
  • Planifica, masoara, analizeaza si prezinta rezultatele campaniilor PPC lunar si bilunar
  • Coordoneaza strategia de Social Media a magazinului online;
  • Coordoneaza campanii online de brand awareness si promovare;
  • Concepe strategii de email marketing si supravegheaza implementarea lor;
  • Urmareste feedback-ul de la clienti, conditiile din piata si competitorii, implementand strategii de imbunatatire si dezvoltare;
  • Urmareste noile tehnologii, tehnici si instrumente din domeniu si dezvolta strategii pentru a le folosi;
  • Alte activitati specifice de marketing

Informatii suplimentare:
  • Program de lucru 8 ore ( + 1 ora pauza ) petrecute la munca cu drag si voie buna :)
  • salariu fix
  • bonusuri de performanta (in functie de implicarea personala si dorinta de autodepasire)
  • posibilitate de promovare si dezvoltare profesionala (reala)
  • colectiv tanar si entuziast
  • mediu de lucru in care fiecare se simte apreciat si respectat dupa merite
  • atmosfera primitoare si calda
  • training-uri si cursuri specific
  • nu lucram sambata si duminica
  • multe alte avantaje pe care le pastram surpriza :P

Expirat
Specialist SEM / PPC / AdWords  -  Plantaria

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles