SPECIALIST SALARIZARE

HUMANSOURCE 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Minim 1 ani experienta intr-un rol similar, activitati de salarizare; in companii cu peste 300 de salariati, preferabil

- Studii superioare finalizate, preferabil in domeniul economic

- Cunostinte SAGA - obligatoriu

- Cunostinte operare pe calculator (Excel - nivel mediu spre avansat)

- Cunosterea limbii italiene la nivel conversational, preferabil

- Abilități interpersonale: diplomație, confidențialitate, integritate si onestitate, abilitati foarte bune de organizare;

- Bune abilitati de lucrul cu cifrele si orientare spre detalii;

- Gandire analitica si capacitate de sinteza;

- Capacitate de a colecta, compila si analiza date;

- Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

- Orientare spre atingerea obiectivelor si initiativa bazata pe solutii practice menite sa dea rezultate.

Descrierea jobului

- Centralizarea si verificarea pontajelor, bonusurilor primite , avansuri

- Prelucrarea fisierelor finale si emiterea facturilor

- Verificarea si inregistrarea concediilor de odihna si medicale

- Mentinerea legaturii cu bancile agreate si transmiterea informatiilor necesare pentru preluarea pe conventie a salariatilor

- Gestionarea si verificarea situatiilor de poprire salariala; gestionarea si verificarea avansurilor salariale acordate salariatilor, cu respectarea procedurilor interne

- Consilierea salariatilor privind modul de calcul al salariilor, concediilor, deducerilor, etc

- Intocmirea adeverintelor de salariat pentru banca

- Verificarea si transmiterea declaratiilor lunare si a situatiilor statistice

Human Source este o agenție de muncă temporară specializată în recrutare și leasing de personal atât la nivel național cât și la nivel European. Ne prezentăm în România ca o agenție de muncă care intrunește în sine experiența a 10 ani în domeniul furnizării temporare de personal în Italia si alte țări europene în sectoare precum: transport, construcții, metal/mecanic, sanitar, distribuție, alimentație publică, turism etc

Publicat 7 Aug. 2022 Expiră 6 Sept. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.