Publicat 28 Mai 2019 | Reactualizat 25 Iun 2019 | Expiră 28 Iun 2019

Specialist salarizare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- Cunoștințe temeinice de legislația muncii,
- Cunostințe obligatorii de operare WinMentor,
- Experiență de minim 2 ani în calculul salariilor și cunoaștere REVISAL,
- Constituie avantaj cunoașterea programului SAP,
- Reprezintă un avantaj absolvirea de studii cu profil economic,
- Constituie avantaj absolvirea unui curs de Inspector Resurse Umane,
- Bune cunoștințe de operare a calculatorului: Word, Excel, Outlook, Internet.

Căutăm o persoană care să aibă următoarele caracteristici personale:
- Gandire organizată, atenție la detalii, capacitate dezvoltată de analiză și sinteză,
- Abilități de comunicare și lucru în echipă,
- Capacitate de lucru în situații de stres și de rezolvare a problemelor.

Descrierea jobului

Carrion Expedition dorește să angajeze un Referent Resurse Umane pentru sediul său din Cluj Napoca.

Persoana selectată va desfășura următoarele activități:
- Întocmește și verifică pontajele,
- Ține evidența concediilor de odihnă și calculează drepturile aferente acestora,
- Gestionează certificatele medicale și realizează calculul acestora,
- Efectuează calculul și menține evidența salariilor,
- Întocmește declarațiile lunare privind obligațiile către bugetul de stat și asigură înregistrarea acestora la organele fiscale,
- Asigură suport și consultanță referitor la situația veniturilor încasate la cererea salariaților.

Se oferă:
- Loc de muncă stabil într-o firmă care are statut de lider în sectorul său de activitate și care se află într-un proces de creștere și extindere,
- Loc de muncă în cadrul unui colectiv tânăr,
- Reale oportunități de dezvoltare profesională.

CARRION Expedition este o firmă specializată în servicii de tracționist. De la înființarea noastră în 2009, ne-am extins activitatea la întreg teritoriul României și la restul Europei. Cu mai mult de 1.300 de unități tractoare proprii, putem satisface cele mai înalte exigențe de calitate și disponibilitate pe piața transporturilor.

Din România, prin intermediul celor șase centre de lucru din întreaga țară (Cluj Napoca, Florești, Galați, București, Arad și Craiova), pariem cu fermitate pe transparență, perfecționând încontinuu toate procesele noastre orientate spre serviciul prestat clientului nostru.

Expirat