Specialist Retele Sociale

S.C. PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Trebuie să cunoască foarte bine rețelele sociale, cum funcționează, politica fiecărei rețele, astfel încât să aducă un plus site-urilor din trust, dar și să vină cu soluții la problemele întâmpinate. Obligatoriu: experiență relevantă.

Descrierea jobului

Salariul este atractiv, pe contract de muncă, iar programul va fi fix. De asemenea, sunt și alte beneficii pe lângă salariu, precum bonuri de masă sau asigurare medicală privată.

DCMedia Group, trust media format din dcnews.ro, dcbusiness.ro, dcmedical.ro, stiridiaspora.ro, defenseromania.ro, radiodcnews.ro, spectacola.ro, astrosens.ro, dcnewstv.ro, angajează specialist în rețele sociale pentru paginile de Facebook și alte rețele are trustului.

Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.