Specialist resurse umane

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare
Experienta minim 1 an pe o pozitie similara
Cunostinte bune MS Office si de limba engleza
Constituie avantaj detinerea unui atestat Inspector de Resurse Umane
Capacitate buna de organizare (analiza si planificare)
Excelente abilitati de comunicare si relationare
Dornic sa invete lucruri noi
Proactiv, cu initiativa, optimist

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Activitati adiministrative privind documentatia angajatilor sucursalelor (angajari/ modificari/ suspendari/ incetari)
Raportare si centralizare date angajati
Activitati de recrutarea si selectia personalului
Orientarea si integrarea in echipa a noilor angajati
Motivarea si satisfactia profesionala a angajatilor
(Activitatea presupune deplasari saptamanale intre sucursale in Bucuresti)

Beneficii:

Salariu negociabil in functie de experienta in domeniu
Tichete de masa
Posibilitati de dezvoltare profesionala si training

Descrierea companiei

CU CE NE MÂNDRIM LA CONTINENTAL HOTELS:

Continental Hotels SA are o tradiție de peste 30 de ani pe piața turistică din România. Încă de la început obiectivele companiei au avut în vedere furnizarea de servicii hoteliere pentru segmentul turismului de afaceri. În prezent Continental Hotels este cel mai mare lanț hotelier românesc ce acoperă piața de lux, business și economy, oferind, în același timp, o gamă completă de servicii și pentru segmentul MICE. Portofoliul Continental Hotels cuprinde următoarele branduri hoteliere proprii: Grand Hotel Continental (5 stele), Continental Forum (4 stele), Continental (3 stele), Hello Hotels (2 stele), MyContinental (3 stele) precum și cele de food & beverage: Concerto Restaurant, Balkan Bistro, Bistro Continental, Mondo Restaurant, Victoria Club, Tekaffe, Cofetăria Continental. Orașele în care Continental Hotels este prezent sunt: București, Arad, Oradea, Sibiu, Constanța, Tîrgu Mureș, Drobeta Turnu Severin și Suceava, totalizând peste 1860 de camera în 12 unități hoteliere. Pentru mai multe informații, vizitează continentalhotels.ro sau urmărește-ne pe Facebook.

Publicat 28 iun. 2022 Reactualizat 26 iul. 2022 Expiră 28 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos