SPECIALIST RESURSE UMANE

DAROCONSTRUCT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Fire pozitiva si dinamica, cu studii superioare finalizate in domeniul economic, psihologie/resurse umane, avand:
- cunostinte bune privind legislatia muncii si salarizare;
- cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) , NEXUS
- abilitati de planificare si organizare a activitatii;
- atentie sporita la detalii si respectare termene;
- limba engleza nivel mediu - avansat;

Descrierea jobului

Activitatii in departamentul de resurselor umane : recrutare, angajare, derulare si incetare a raporturilor de munca ale salariatilor, din tara si nu numai;
Relationarea cu toate departamentele din cadrul firmei;
Intocmire de evidente si rapoarte in functie de necesitati, in departamentul de resurse umane.

Pentru grupul de firme GEPROCON SA și DAROCONSTRUCT SRL calitatea, promptitudinea și prețul sunt atribute esențiale. De aceea raspundem cu profesionalism cerințelor tot mai diversificate ale clienților noștri și garantăm găsirea celor mai bune soluții de la proiectare până la execuția la cheie a obiectivelor.

Te invităm să ne cunoști și să intri în echipa noastră.

PROFESIONIȘTI ÎN CONSTRUCȚII.
Publicat 26 mai 2022 Reactualizat 23 iun. 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos